PC Press
O nama
O nama
Pretplata
O nama
Postanite saradnik PC-ja
Kontakt sa redakcijom
PC Press
Novi broj
Novi broj   
Pretrazivanje
Arhiva
Arhiva   
PC Online
PC Plus   
Specijalna izdanja
Aktuelnosti Aktuelnosti
PC Online TehnoGuru

 
   

TerraTec nagradna igra

Izvučene su nagrade u TerraTec nagradnoj igri, pogledajte spisak pobednika.
22. srpanj 2004

Cinergy 400 TV kartica

   Ivan Icić - Bor
   Miloš Bošković - Niš
   Igor Letvenčuk - Vrbas
   Dragan Bošković - Beograd
   Marijan Blešić - Beograd

Fudbalske lopte

   1. Topić Miodrag- 11000 Beograd
   2. Knežić Dragan- 22221 Laćarak
   3. Vladimir Tot- 23000 Zrenjanin
   4. Marko Vulić- 21235 Temerin
   5. Goran Trbojević- 21000 Novi Sad
   6. Miodrag Radivojević- 11000 Beograd
   7. Vladimir Vučković- 11080 Zemun
   8. Janoš Milinski- 21000 Novi Sad
   9. Srđan Ogrizović- 25000 Sombor
  10. Miodrag Smiljević- 11000 Beograd

Majice TerraTec

   1. Srđan Todorović, Beograd
   2. Duško Bjelić, Beograd
   3. Snežana Gavrančić, Novi Sad
   4. Dejan Kocić, Aleksinac
   5. Nenad Dojčinović, Negotin
   6. Mile Šiljak, Kragujevac
   7. Nikola Šljivić, Zemun
   8. Vladimir Milović, Vrbas
   9. Tomislav Stojić, Beograd
  10. Vladimir Peković, Novi Beograd
  11. Vladimir Mladenović, Niš
  12. Zlatko Janković, Šabac
  13. Filip Stanišić, Šabac/Mašur
  14. Igor Bardić, Novi Sad
  15. Vidan Savić, Smederevo
  16. Aleksandar Simović, Arilje
  17. Milan Mihajlović, Subotica
  18. Aleksandar Mali, Bela crkva
  19. Branko Tepavac, Beograd
  20. Bogdan Ivković, Bačka Palanka
  21. Vedran Berleković, Zemun
  22. Miljački Matak Goran, Subotica
  23. Savan Milašinović, Mrkonjić grad
  24. Srđan Kojičić, Šabac
  25. Dragan Ninić, Pančevo
  26. Nenad Jovanović, G.Milanovac
  27. Srđan Ilić, Niš
  28. Dejan Tasić, Beograd
  29. Dejan Milošević, Kragujevac
  30. Predrag šetalo, Beočin
  31. Željko Ivošević, Beograd
  32. Goran Popivoda, Novi Beograd
  33. Siniša Stojanović, Beograd
  34. Zoran Dmitrović, Beograd

Kačketi TerraTec

   1. Nenad Jovanović, G.Milanovac
   2. Igor Paporović, Zemun
   3. Vladimir Škorić, Veternik
   4. Tibor Kuktin, Subotica
   5. Goran Tasić, Vranje
   6. Srđan Kitić, Beograd
   7. Miroslav Milenović, Zaječar
   8. Branko Golubović, Beograd
   9. Ivan Knežević, Pančevo
  10. Vladimir Peković, Novi Beograd
  11. Dragan Kolarević, Niš
  12. Takacs Ferenc, Subotica
  13. Zoran Ljubojević, Apatin
  14. Milivoj Vučenić, Zrenjanin
  15. Darko Veličković, Bačka Palanka
  16. Vladimir Torbica, Beograd
  17. Nikola Vasović, Novi Beograd
  18. Bojan Popivoda, Novi Beograd
  19. Marijana Vasiljević, Beograd
  20. Bojan Jovanović, Beograd
  21. Marko Belenca, Borča
  22. Nikola Marinković, Požarevac
  23. Milovan Jovanović, Tivat
  24. Dragana Micić, Bačka Palanka
  25. Nedeljka Stojičić, Pančevo
  26. Dejan Petrović, Ćuprija
  27. Igor Miljanović, Beograd
  28. Petar Karolj, Novi Sad
  29. Dragan Kirilov, Surdulica
  30. Boris Nemet, Niš
  31. Nebojša Vučković, Beograd
  32. Dragan Kolović, Beograd
  33. Boško Popeskov, Beograd
  34. Vladimir Marković, Čajetina
  35. Nenad Stojanović, Jelašnica